Gerda

Home » Treneriai » Gerda

Esu kūno dizaino ir fizinio parengimo trenerė, gatvės šokių trenerė, ekstremalių šokių su ugnimi šokėja bei renginių organizatorė. Turiu didelę patirtį dirbant su žmogaus kūno formavimu ir iššūkių įveikimu. Mano pašaukimas yra padėti žmonėms ne tik tobulinti savo išvaizdą bet ir naudojantis fiziniu judėjimu lavinti sąmonę visapusiškai asmenybės (charakterio) tranformacijai.

Savo karjerą pradėjau šokdama gatvės ir šiuolaikinius šokius. Įvaldžius kūno judėjimo techniką pradėjau savarankiškai sportuoti ir kurti treniruočių pratimus įvairiausių kursų pagalba. Sėmiausi žinių iš profesionalių trenrių kaip Billy Blanks – amerikietis, Tae Bo, cardio-kickboxing įkūrėjas; Millionaire Hoy; Joe Wicks.  2014 metais gavau pasiųlymą tapti „Šok ir Lieknėk“ trenerė. Vedant šias treniruotes ir vis stipriau gilindama žinias apie žmogaus kūną, supratau, kad kūno svorio sportas yra mano pašaukimas. Taip gimė treniruotės – Kūno Dizainas.

Norėdama dalintis savo žiniomis tapau Kūno Dizaino trenerė porto klubuose ir sveikatingumo centruose kaip: FitnessFactory Gym / Šančių sporto klubas / 360‘ sveikatingumo studija / Infinity Loft sveikatingumo studija.

Mano vedamos treniruotės yra išskirtinės tuo, kad čia susipina įvairios kūno jėgos ir išbandymai kaip: aerobika, kickboxas, pilates, meditacija, cardio. Toks treniruočių stilius padeda moterim pasiekti norimų rezultatų su kūno linijomis, suprasti kūno sąveiką su mintimis, mokėti pasiekti ramybės ir dėkingumo būseną. Taip pat labai didelis dėmesys yra skiriamas komunikacijai su klientėm apie sveiką gyvenimo būdą, kasdieninius įpročius, mitybą. Užsiėmimuose niekada nepagailima laiko papildomoms asmeninėms konsultacijoms ar patarimams.

Treniruotes gali lankyti bet kokio amžiaus moterys – mamos, sėdimą darbą dirbančios, aktyvios, pasyvios – mus vienija noras tapti sveikom ir stipriom, bei skleisti pavyzdį savo atžaloms.