Egidijus

Pristatome Bboying/Breiko trenerį – Egidijų Gutauską!
Egidijus nuo vaikystės mėgo sportuoti, lankė baseiną, sporto salę kol galiausiai save atrado šokių aikštelėje. Šešiolika metų šoka breiką, dalyvauja turnyruose, renginiuose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Breiko paslapčių mokosi ir žinias gilina iš geriausių pasaulyje šokėjų – Mr. Wiggles, Menno, Roxrite, Wing, Storm ir daugelio kitų. Turi kelerių metų pedagoginės patirties mokant ir dirbant su vaikais, jaunimu ir suaugusiais. Labiausiai Egidijui dirbant patinka matyti mokinių tobulėjimą, kuomet judėsiai apie kuriuos sakydavo “neįmanoma” tampa įmanomi.

Taip pat treneris šoka įvairiausiuose televizijos projektuose ir reklamose. Priklauso Breiko komandai „Uppercuts“, su kuria ne kartą dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos renginiuose ir nekartą pelnė prizininius apdovanojimus. Asmeninės laimėtos prizinės vietos tokiuose Lietuvos ir užsienio gatvės šokių turnyruose kaip: Street Style Baltic 2012 (1st), Rise Up 2014 (1st), Strickly Breakin 2015: powermoves (1st), Atgal į miestą Battles 2018 (1st), Nakresleni przestrzenia (2nd), Step to the beat 3 (3rd), Skillz summer jam 2016 (2nd), Wake and Break 2020 (1st)

Breikas užburia savo energija, ekspresija, bei originalumu, išsiskiria savo dinamika ir akrobatiniais judesiais, o svarbiausia Breiką gali šokti visi, dideli ir maži, jauni ir vyresni. Treniruočių metu išmoksite bazinių ir sudėtingų kūno judėjimo technikų, nesudėtingų junginių, improvizuoti, lavinsime muzikalumą, kūno raumenis, gerinsime lankstumą, ištvermę bei kūno kontrolę ir balansą, ugdysime pasitikėjimą savimi, kūrybiškumą, bendravimą, bendrų tikslų siekimą, nuoseklumą. Išmoksite stovėti ant rankų ir galvos, o buvimas aukštyn kojomis taps įprasta gyvenimo dalimi.

Meniu