Sporto ir sveikatingumo užsiemimai

Išsirink tai, kas patinka Tau, registruokis ir ateik pabandyti, pirma treniruotė – nemokama!

Registracija: www.flashdance.lt

Krepšinio šokėjų treniruotės puikiai tinka merginoms, siekiančioms tobulai išlavinti kūno lankstumą, judesį. Kadangi krepšinio šokėjų tikslas ne tik parodyti puikius šokio įgūdžius, o ir užvesti publiką, priversti visus judinti kojas pagal ritmą, merginos privalo nemažai paplušėti ir su veido kalba, o tai- nelengva užduotis. Tad merginos, kurios siekia puikios figūros ir artistiškumo, žinokit, čia Jūs visada laukiamos!!!

Kangoo Jumps treniruotės – tai intervalinė fitneso ir aerobikos pamoka mūvint specialius „Kangoo Jumps“ batus. Tai visiškai nauja fitness programa, kurios metu:

  • 80 proc. sumažinsite susidūrimą su kietu paviršiumi. Tai saugo jūsų sąnarius ir nugarą.
  • Greitai numesite svorį. Sudeginate iki 1000 kalorijų vos per vieną valandą.
  • Atsikratysite celiulito.
  • Skatinsite greitą riebalų deginimą.
  • Stiprinsite širdies ir kraujagyslių sistemą.
  • Pagerinsite savo laikyseną ir koordinaciją.
  • Treniruotė taip pat ypač tinka sportininkams, norintiems padidinti savo ištvermę.
  • Tai labai gera reabilitacija po operacijų (batai buvo sukurti ir yra naudojami reabilitacijos tikslais).
  • Gerina sveikatą ir nuotaiką.
  • Galima sportuoti tiek viduje, tiek lauke.

O visų svarbiausia, tai energinga, įdomi ir užvedanti aerobikos pamoka, kuria lengva ir malonu užsiiminėti. Liekniekite ir džiaukitės gyvenimu, geromis emocijomis. Šios fitneso, aerobikos ir šokio treniruotės yra labai motyvuojančios ir specialiai sukurtos nuolatiniam kūno raumenų jėgos didinimui su stipriu kardio treniruotėms būdingu ritmu.

Negalima sportuoti besilaukiančioms ar krūtimi maitinančioms, taip pat, turintiems kaklo slankstelių išvaržą.

Zumba treniruotės puikiai tinka siekiantiems smagiai, energingai ir rezultatyviai praleisti laiką šokių aikštelėje! Tai nauja kardio fitness treniruotė, jungianti aerobiką su šokiu. Aktyvus darbas visos treniruotės metu padeda deginti kalorijas ir formuoti gražias kūno linijas. Ši treniruotė yra lengvai atpažįstamų šokių žingsnelių ir stilių – merengue, salsa, cumbia, mambo, samba, flamenco, hip – hop, pilvo šokio ir daugelio kitų- derinys. Ši treniruotė yra skirta visiems – tiek pradedantiems, tiek pažengusiems, tai paprastos, bet žaismingos choreografijos kombinacijos, daug geros nuotaikos ir sudegintų kalorijų. Šioje treniruotėje neegzistuoja amžiaus ribos, nes tai puiki proto, kūno ir sielos mankšta, skirta kiekvienam, norinčiam judėti. Mūsų tikslas paprastas – Jūsų treniruotė privalo būti pripildyta gera nuotaika. Tik nepamirškite patogios aprangos ir avalynės, daug vandens, rankšluosčių, pozityviai nusiteikti ir geros nuotaikos.