Saulė

Šį sezoną prie mūsų trenerių komandos prisijungė ir šios nuostabios jaunosios trenerės: Rusnė, Saulė ir Guoda. Visos merginos atėjo šokti dar visai mažytės ir galima sakyti užaugo studijoje. Matydami jų perspektyvumą, norime joms padėti kartu keliauti treniravimo keliu ir tapti puikiomis trenerėmis. Nes svajonės pildosi.
Saulė į šokio pasaulį įžengė 6 -erių metų, pirmuosius žingsnius žengus pramoginių šokių pasaulyje, po dviejų metų šoko iš batelių ir atėjo į „Flash Dance“ studiją, kurioje jau skaičiuoja savo 10 -uosius metus!
“Atrodo lyg eičiau per gyvenimą šokio ritmu ir sukinėčiaus jame kaip šokių aikštelėje. O muzika taip ir nesustoja grojus“. Treniruojanti small group komandą, ji visad sako: „Su kiekviena treniruote,vis stipriau patikiu tuo, jog mano ryšys su vaikais yra dvipusis, nes treniruodama juos, jie augina ir mane“. Saulė taip pat save tobulina F. D. UNITED komandoje, su kuria skina pergales, verčia jas į dar vieną tikslą tobulėti ir perduoda motyvaciją kitiems. Taigi, Saulė naująjį sezoną pasitinka su plačiai ištiestomis rankomis ir daug planų, kuriuos nori įgyvendinti kartu su Jumis!
Meniu