Šokių stiliai

Išsirink tai, kas patinka Tau, registruokis ir ateik pabandyti, pirma treniruotė nemokama!

Zumba – tai puiki treniruotė, siekiantiems smagiai, energingai ir produktyviai praleisti laiką šokių aikštelėje! Tai kardio fitness treniruotė, jungianti aerobiką su šokiu. Aktyvus darbas visos treniruotės metu padeda deginti kalorijas ir formuoti gražias kūno linijas. Ši treniruotė yra lengvai atpažįstamų šokių žingsnelių ir stilių – merengue, salsa, cumbia, mambo, samba, flamenco, hip hop, pilvo šokio ir daugelio kitų – derinys. Ši treniruotė yra skirta visiems – tiek pradedantiems, tiek pažengusiems, tai paprastos, bet žaismingos choreografijos kombinacijos, daug geros nuotaikos ir sudegintų kalorijų. Šioje treniruotėje neegzistuoja amžiaus ribos, nes tai puiki proto, kūno ir sielos mankšta, skirta kiekvienam, norinčiam judėti. Mūsų tikslas paprastas – Jūsų treniruotė privalo būti pripildyta gera nuotaika. Tik nepamirškite patogios aprangos ir avalynės, daug vandens, rankšluosčių, pozityviai nusiteikti ir geros nuotaikos.

Lady Like – kartu su trenere @rusne.k_ kviečiame prisijungti prie Lady Like treniruočių, kurių metu grakštus judėjimas sustiprins moteriškąjį pasitikėjimą savimi bei kūno gebėjimą lanksčiai bei elegantiškai judėti. Tai puiki galimybė pradėti nuo nulio ir atrasti save šokio pasaulyje bei pradėti grožėtis savo kūnu ir jo galimybėmis. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs šokėjas, tai puiki galimybė drąsiai priimti iššūkį ir ateiti pabandyti Lady Like stilių.

Solo Latino – šokio būdas žinomas visame pasaulyje. Solo šokiai – tai būdas šokti ir linksmintis po vieną, nereiklauja partnerio, todėl labai populiarus tarp moterų ir merginų. Šokio ritmu Jūs nukeliausite net į pačią Lotynų Ameriką. Šokdami tapsite plastiški, bei gerinsite savo koordinaciją.

Street dance – tai visų gatvės šokio stilių visuma. Išmoksite ne tik daug šokių judesiukų, bet geriau pažinsite stilių įvairovę. O tai privers būti ne tik stilingu, bet ir madingu.

Breakdance (Breikas) – tai šokis, reikalaujantis ne tik fizinės jėgos. Reikia išmokti mąstyti! Kiekvienas norintis gali šokti labai gerai. Tik reikia turėti tikslą ir lieti prakaitą šokių aikštelėje. Ateikite, pamatykite ir tikrai nenusivilsite!

Hip-Hop – tai šokių stilius, kuris skatina šokėjo individualumą, kūrybingumą ir originalumą, o taip pat skatina improvizuoti. Mūsų šokių studijoje nuo pat pradžių mokysitės universalių bazinių žingsnių, judesių, judesių jungčių. Pažengusieji turi visas galimybes parodyti save ir dalyvauti įvairiuose renginiuose.

Šokiai mažiesiems (Ikimokyklinukai)  – Mažylių šokių grupė skirta patiems mažiausiems (3-6 m.) klubo šokėjams. Užsiėmimų metu vaikai mokysis šou šokio judesių, pagrindinių gatvės šokių žingsnelių, bei kitokių šokių. Vaikai gaus užduočių – žaidimų, kurie ne tik lavins koordinaciją, kūno lankstumą, atmintį, bet ir užsiėmimą darys smagų. Darbas grupėje padės vaikučiams tapti drąsesniems, labiau pasitikėti savimi, bei išmokti bendrauti ir draugauti.

Pilvo šokiai – pilvo šokių pamokos yra moteriškos laimės, džiaugsmo, geros savijautos, pasitikėjimo savimi, augančios savivertės šaltinis, o galimybė šokti pasirodymuose su nuostabiausiais kostiumais yra didžiausios moteriškumo šventės. Pilvo šokius gali šokti bet kokios amžiaus grupės ir bet kokio sudėjimo moterys. Norint pradėti šokti pilvo šokius įgūdžių turėti nebūtina, jie pamokų metų yra nuolat „diegiami“ ir lavinami. Tokios savybės kaip plastiškumas taip pat žingsnis po žingsnio yra išlavinamos.

Šiuolaikinis baletas ir gimnastika. Šokių pamokėlių metu mokysimės baleto pagrindų, žaidimo forma ugdysime kūrybiškumą, ritmiškumą, taip pat lavinsime taisyklingą laikyseną, koordinaciją ir stiprinsime visus kūno raumenis. Leiskime mažosioms, pasijusti princesėmis!

Pop Dance – „Užsiėmimų metu ne tik mokomės mergaitiško šokio stiliaus junginius, bet darome ir kūno raumenis stiprinančius pratimus, mokomės grakštaus ėjimo technikos, taisyklingos laikysenos. Treniruotės skatina atverti savo mergaitišką pusę bei pasitikėti savimi“ – trenerė Rusnė.