Pilvo šokiai

Treniruotės informacija:

Treneris/ė: Vilma Dičkuvienė.

Lygis: pradedantieji ir pažengusieji.

Intensyvumas: vidutinis/aukštas.

Kaina: 2k. per savaitę (8k. per mėnesį) – 45 €/mėn. 3k. per savaitę (12k. per mėnesį) – 60 €/mėn.

Reikalinga: švari avalynė, sportinė apranga, vandens buteliukas.

Laikas: I – III 20:00 val. & V 19:00 val.

Vieta: Šilainiai (Baltų pr. 40).

Pilvo šokių – esmė yra stiprinti raumenis, atpalaiduoti ir masažuoti vidaus organus, lavinti plastiką, gražinti eiseną, laikyseną, gerinti lankstumą ir kraujotaką, tobulinti kūno linijas, skatinti vaisingumą.

Pilvo šokiai be savo egzotiško vaizdinio žavesio yra ypatingi savo atlikimo technika, kuriai būdingi:

– Izoliuoti judesiai, „bangelės“, „aštuoniukės“ ir judesiai naudojant diafragminį kvėpavimą, kurie pajungia į darbą giliuosius raumenis, tokiu būdu viską tvirtindami ir neleisdami kauptis riebalams probleminėse vietose, tolygiai juos paskirstydami;
– „drebėjimai“, kurie aktyvina limfos darbą ir yra didelis celiulito priešas;
– Dubens, rankų ir kojų laikysena, kuri ypač tausoja nugarą, pečių ir kojų kelių sąnarius, perleisdama visą krūvį pečių ir kojų raumenims.
Pilvo šokių pamokos yra moteriškos laimės, džiaugsmo, geros savijautos, pasitikėjimo savimi, augančios savivertės šaltinis, o galimybė šokti pasirodymuose su nuostabiausiais kostiumais yra didžiausios moteriškumo šventės.

Pilvo šokius gali šokti bet kokios amžiaus grupės ir bet kokio sudėjimo moterys.

Norint pradėti šokti pilvo šokius įgūdžių turėt nebūtina, jie pamokų metų yra nuolat „diegiami“ ir lavinami. Tokios savybės kaip plastiškumas taip pat žingsnis po žingsnio yra išlavinamos.

Meniu